يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧  |    |  
به پرتال مخابرات استان اردبیل خوش آمدید
 
اخبار > 17 در چارچوب اجرای ره‌نگاشت تحول صورت گرفت: انتصاب‌های جدید در شرکت مخابرات ایران


  چاپ        ارسال به دوست

17 در چارچوب اجرای ره‌نگاشت تحول صورت گرفت: انتصاب‌های جدید در شرکت مخابرات ایران

با تغییر در ساختار مرکز عملیات فنی و تجاری شرکت مخابرات ایران، با حکم مدیرعامل، سرپرستان دو معاونت امور مشتریان و تجاری منصوب شدند.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، دکتر رسول سراییان، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، آقایان دکتر داوود زارعیان و مهندس سمیع‌الله صادقی را به ترتیب به عنوان سرپرستان دو معاونت امور مشتریان و تجاری منصوب کرد.

 

همچنین، در احکام دیگری، آقایان مهندس علی کارگزار، به عنوان سرپرست معاونت حقوقی، تنظیم مقررات و امور مجلس، دکتر محمد نبی‌زاده به عنوان سرپرست معاونت راهبرد و توسعه کسب ‌وکار منصوب شدند.

 

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در احکام جداگانه‌ای آقایان مهندس سید غلامرضا عرب‌هاشمی، مدیر منطقه سمنان را به سمت سرپرست منطقه تهران و حمید همت‌زاده را به سمت سرپرست منطقه البرز منصوب کرد. با این دو انتصاب، منطقه تهران و البرز از یکدیگر مستقل شدند.

 

دکتر سراییان، در حکم دیگری آقای مهندس محمد رضا بیدخام، مدیرکل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران را به عنوان سرپرست روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران منصوب کرد.

 

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در راستای تغییرات ساختاری و اجرای بهینه برنامه‌های تحول ، در احکام دیگری آقایان مهندس رضا خلیلی را با حفظ سمت به عنوان "مجری توسعه شبکه شرکت مخابرات ایران" ، مهندس سیدعلی ملک‌جعفریان را به عنوان " مجری توسعه فناوری شرکت مخابرات ایران" ، مهندس علیرضا صیدی را به عنوان مشاور مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات و دکتر سیداحمد علمایی را با حفظ سمت به عنوان مشاور مدیرعامل و " مجری توسعه شرکت‌های نوپا"  منصوب کرد.


١٤:١٧ - دوشنبه ١٧ آبان ١٣٩٥    /    شماره : ٣٤٩    /    تعداد نمایش : ١٧١٠ 
 
نماد اعتماد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 291808
 بازدید امروز : 1045
 کل بازدید : 7520390
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7
اوقات شرعی
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
 
كلیه حقوق مادی و معنوی این سـامانه متعلق به مخابرات استان اردبیل می بـاشد
Copyright © 2012 www.ardabil-tci.ir